Łączone zabiegi biostymulacyjne czyli sposób na wzmocnienie efektów zabiegów RF, mezoterapii osoczem i kwasem hialuronowym oraz peelingów.

Zabiegi biostymulujące to coraz popularniejszy sposób na dbanie o skórę. Jaki jest cel takich działań ?

1. Profilaktyką starzenia się skóry – opóźnienie procesów zachodzących głównie pod wpływem UV, które działa na nas każdego dnia i konsekwentnie uszkadza kolagen i elastynę.

2. Bieżąca poprawa napięcia skóry, jędrności, wyrównanie kolorytu

3. Spłycenie drobnych zmarszczek, blizn oraz zmniejszenie rozstępów

Ile trzeba wykonać zabiegów ?

Im więcej tym lepiej :), ale oczywiście tu też są granice. Najczęściej stosuje się serie 3-4 zabiegów na rok, ale 2 serie rocznie to dużo lepszy bodziec dla skóry. Kuracje warto powtarzać 1-2 razy do roku bo wtedy rzeczywiście upływający czas słabiej odbija się na skórze. Aby poprawić efektywność zabiegów i zmniejszyć ich liczbę /na rok wprowadzamy łączone zabiegi, polegające na wykonaniu podczas 1 spotkania 2-3 procedur biostymulacyjnych. Uzyskujemy w ten sposób synergistyczne działanie zabiegów i zamiast wykonywania 2 serii po 3 zabiegi w ciągu roku robimy 3-4 zabiegi łączone raz na rok. Terapie łączone sprawdzają się w wielu dziedzinach medycyny.

Nasze propozycje łączonych terapii będą oparte o zabiegi: Radiofrekwencji mikroigłowej (RF), mezoterapii osoczem i płynną fibryną, mezoterapii kwasem hialuronowym, peeling

Pakiety rekomendowane przez gabinet Lorens&Lorens

Pakiety zabiegowe łączone z RF radiofrekwencją mikroigłowa

RF (twarz) + osocze/ płynna fibryna (F-PRF lub PRP)

RF + mezoterapia preparatem z kwasem hialuronowym lub aminokwasami