Centrum szkoleniowe - kursy - toksyna botulinowa i mezoterapia

Wśród innych aktywności nasze Centrum Medyczne w Krakowie zajmuje się również działalnością dydaktyczną. Prowadzimy szkolenia dotyczące podawania toksyny botulinowej oraz mezoterapii preparatami autologicznymi.

Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie i chętnie się nim dzielimy.

Osobą szkolącą jest Pan Doktor Piotr Lorens, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, który ukończył zarówno 3- letnie studia podyplomowe Polskiego Towarzystwa lekarskiego jak również studia podyplomowe „Kosmetologia dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.


Doktor Piotr Lorens medycyną estetyczną zajmuje się od 15 lat. W naszym Centrum wykonujemy około 2000 zabiegów z podaniem toksyny botulinowej na rok. Potrafimy sobie poradzić zarówno z powikłaniami,  jak również umiemy dobrać odpowiednią terapię dla pacjentów bardziej skomplikowanych.

Aktualne kursy w Klinice Medycyny Estetycznej w Krakowie

Kurs z zakresu podawania toksyny botulinowej oraz z stosowania preparatów autologicznych (prp, prf)

Kurs z zakresu podawania toksyny botulinowej z uwzględnieniem podań niestandardowych

Szkolenie z mezoterapii preparatami z aminokwasowej terapii zastępczej

Klinika Medycyny Estetycznej Lorens&Lorens jest certyfikowanym ośrodkiem szkolenia dla firmy SKINSolution w zakresie zastępczej terapii aminokwasowej.
Zapraszamy serdecznie!
Kontakt p. Karolina Wilczyńska

Opinie na temat naszych kursów

"Kurs super praktyczny. Trochę męczący - bardzo intensywne 8 godzin. Po kursie w końcu zacząłem samodzielnie wykonywać zabiegi z toksyna botulinową. Bardzo polecam. Najlepszy kurs na jakim byłem"
Łukasz
"Jestem zadowolona z kursu. Pan Doktor siła spokoju, wszystko dokładnie tłumaczy od rozpuszczania preparatu do podania. Można się nauczyć. Polecam kurs zwłaszcza, że można po kursie jeszcze korzystać z porad i pomocy Doktora"
Kamila

Dane kontaktowe

Centrum Medyczne Lorens&Lorens os. Na Lotnisku 1/U12, Kraków

miejsce szkolenia

Toksyna botulinowa (botoks) - szkolenia w Klinice Lorens&Lorens [wideo]