Centrum szkoleniowe - kursy - toksyna botulinowa i mezoterapia

Wśród innych aktywności nasze Centrum Medyczne w Krakowie zajmuje się również działalnością dydaktyczną. Prowadzimy szkolenia dotyczące podawania toksyny botulinowej oraz mezoterapii preparatami autologicznymi.

Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie i chętnie się nim dzielimy.

Osobą szkolącą jest Pan Doktor Piotr Lorens, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, który ukończył zarówno 3- letnie studia podyplomowe Polskiego Towarzystwa lekarskiego jak również studia podyplomowe „Kosmetologia dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.


Doktor Piotr Lorens medycyną estetyczną zajmuje się od 15 lat. W naszym Centrum wykonujemy około 2000 zabiegów z podaniem toksyny botulinowej na rok. Potrafimy sobie poradzić zarówno z powikłaniami,  jak również umiemy dobrać odpowiednią terapię dla pacjentów bardziej skomplikowanych.

Aktualne kursy w Klinice Medycyny Estetycznej w Krakowie

Kurs z zakresu stosowania preparatów autologicznych (prp, prf) oraz podawania toksyny botulinowej

Kurs z zakresu podawania toksyny botulinowej z uwzględnieniem podań niestandardowych

Szkolenie dla firmy Skinsolution

Klinika Medycyny Estetycznej Lorens&Lorens jest certyfikowanym ośrodkiem szkolenia dla firmy SKINSolution w zakresie preparatów Jalupro.

Zapraszamy na szkolenie z mezoterapii oraz technik podawania stymulatorów tkankowych. Skupiamy się na przekazaniu umiejętności praktycznych.
Szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy.
Zapraszamy serdecznie!
Kontakt p. Karolina Wilczyńska

Opinie na temat naszych kursów

"Kurs super praktyczny. Trochę męczący - bardzo intensywne 8 godzin. Po kursie w końcu zacząłem samodzielnie wykonywać zabiegi z toksyna botulinową. Bardzo polecam. Najlepszy kurs na jakim byłem"
Łukasz
"Jestem zadowolona z kursu. Pan Doktor siła spokoju, wszystko dokładnie tłumaczy od rozpuszczania preparatu do podania. Można się nauczyć. Polecam kurs zwłaszcza, że można po kursie jeszcze korzystać z porad i pomocy Doktora"
Kamila

Dane kontaktowe

Centrum Medyczne Lorens&Lorens os. Na Lotnisku 1/U12, Kraków

miejsce szkolenia

Toksyna botulinowa (botoks) - szkolenia w Klinice Lorens&Lorens [wideo]