Dr Piotr Lorens

Jestem certyfikowanym specjalistą medycyny estetycznej – absolwentem podyplomowych 3-letnich studiów Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, które ukończyłem z wyróżnieniem za pracę dyplomową pt. „Zmarszczki poprzeczne czoła w dobę po podaniu toksyny botulinowej. Obserwacje własne”. Praca została opublikowana w branżowym czasopiśmie dla lekarzy. Studia podyplomowe przy PTL w Warszawie ukończyło do tej pory ok. 700 lekarzy.

Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 15 lat. Stale dbam o podnoszenie kwalifikacji, dlatego też ukończyłem dodatkowo studia podyplomowe „Kosmetologia dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz kilkadziesiąt kursów doskonalących. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych.

Posiadam liczne grono pacjentek i pacjentów zarówno z kraju jak i zza granicy. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdej osoby. Uważam, że przyszłością medycyny estetycznej są regularne zabiegi prewencyjne i delikatne korekcyjne tak, aby „zatrzymać czas” bez zbyt mocnych, nienaturalnych zmian w wyglądzie. Mój gabinet był rekomendowany przez Newsweek Polska w 2010 r.

Zabiegi wykonuję w Krakowie i Kalwarii Zebrzydowskiej.

Poznaj moje Certyfikaty

Fot. Karina Ogarek