NEFROLOGIA: OPINIE PACJENTÓW

Spotkanie z Panią Doktor to czysta przyjemność. Osobiście miałem wrażenie, że podczas wizyty, jestem u serdecznego przyjaciela pomagającego mi w trudnej sytuacji (jaką niewątpliwe jest choroba nerek). Po szczegółowym wywiadzie lekarskim i badaniu oraz wnikliwej analizie wyników, otrzymałem odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania związane z chorobą oraz dokładne instrukcje dotyczące dalszego leczenia. Podsumowując: pełen profesjonalizm, ekspercka wiedza fachowa oraz "serce" do pracy z ludźmi chorymi. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.
Byłem na wizycie u pani doktor z tatą 94 lata. Wcześniej telefonicznie została udzielona porada, mimo iż nie byliśmy umówieni na wizytę. Bardzo kompetentna, miła i konkretna pani doktor. Jesteśmy z tatą bardzo zadowoleni z wizyty i polecamy panią doktor bo warto.
Pani Doktor to wysokiej klasy specjalista, serdeczna, rzetelna, nie stwarza dystansu. Poświęca pacjentowi czas nie spoglądając na zegar. Możliwy stały kontakt po zakończonej wizycie. Polecam Panią Doktor.
Do Pani Doktor trafiłam dzięki internetowym opiniom i jestem bardzo usatysfakcjonowana z wyboru. Po wnikliwej analizie została wdrożona terapia, która zdecydowanie poprawiła komfort mojego życia. Wszystkie etapy leczenia Pani Doktor krok po kroku omawiała dając także pomocne wskazówki. Zawsze służy pomocą i wyczerpującymi odpowiedziami. Jeszcze nie trafiłam na tak dobrego specjalistę dlatego serdecznie polecam.
Wspaniała, wrażliwa na pacjenta pani doktor. Kompetentna,zaangażowana, realnie zainteresowana problemem i jego rozwiązaniem.Stwarzająca miłą atmosferę. Poświęca odpowiednią ilość czasu na wywiad, zbadanie pacjenta oraz wytłumaczenie dalszych etapów leczenia.
Pani doktor na podstawie badań, szczegółowego wywiadu z uśmiechem nie tylko na twarzy, ale i w oczach zdiagnozowała problem i zaordynowała dalsze postępowanie. Pomimo problemów zdrowotnych z jakimi przychodzimy do Pani doktor, wychodzimy z nadzieją i uśmiechem, dzięki tak sympatycznemu podejściu do pacjenta. Razem z Tatą -dziękujemy.
Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu wnikliwie analizując moje wyniki badań. Bardzo kontaktowa, z szeroką wiedzą medyczną, dokładnie i zrozumiale tłumaczy proces leczenia przedstawiając różne możliwości. Cały czas interesuje się pacjentem i jest w stałym kontakcie. Bardzo dziękuję pani doktor i gorąco polecam za zaangażowanie, profesjonalizm oraz empatię.
Bardzo polecam Panią Doktor. Z troską i dużą empatią podchodzi do pacjenta. Nie bagatelizuje problemu. Uważnie słucha, dokładnie bada i wyciąga wnioski. Jeszcze raz polecam. Jesteśmy z babcią bardzo zadowolone z wizyty.
Pani Doktor wnikliwie i szczegółowo przeprowadziła wywiad, po rozmowie i przemyśleniu problemu zaleciła badania. Od ich wyniku uzależniła sposób leczenia. Bardzo odpowiada mi i wzbudza zaufanie kompleksowy i rzeczowy sposób podejścia do bardzo trudnego i poważnego stanu, jaki jest u mojego syna. Nie do przecenienia jest też spokojna i miła atmosfera tego miejsca. Dziękuję Pani Doktor.
Profesjonalne podejście do chorego, wizyta w umówionych godzinach , nowy piękny gabinet, spokojne wytłumaczenie jak stosować zalecone leczenie.