MEDYCYNA ESTETYCZNA: OPINIE PACJENTÓW

Bardzo miła atmosfera i profesjonalizm. Objaśniono mi zabieg, przeciwwskazania, ewentualne powikłania, zabieg („botulina” okolicy czoła) przebiegł sprawnie, bezboleśnie, spokojnie. Pan doktor ma czas dla pacjentki i odpowiada na wszystkie pytania. Mam pełne zaufanie po pierwszej wizycie. Gabinet jest nowy, nieskazitelnie czysty.
Profesjonalny wywiad, miła atmosfera. Jestem pod wrażeniem. Pan Doktor bardzo miły. Napewno umówię się na zabieg. Pozdrawiam 🙂
Wspaniały lekarz, profesjonalny wywiad, pełna precyzja wykonania zabiegu.To była moja 2 wizyta, Pan doktor posiada rozsądne ceny, ceni stałe klientki, nagradzając rabatami. Polecam w 100%.
Kilka tygodni temu podałam się zabiegowi korekty zmarszczek poprzecznych czoła i lwiej zmarszczki toksyna botulinowa. Efekt jest lepszy niż się spodziewałam! Twarz wygląda na wypoczeta i mniej groźna ☺. Szczerze polecam każdemu. Pan Piotr bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek! Zdecydowanie powtórzę zabieg z oferty gabinetu Lorens.
Byłam u Pana Doktora zrobić toksynę botulinową i jestem bardzo zadowolona;). Efekt jest super, i nie mam żadnych wątpliwości, że Pan Doktor jest profesjonalistą. Dokładnie i cierpliwie tłumaczył wszystko, ponadto jest bardzo uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Polecam.
Pełen profesjonalizm, nowoczesny gabinet, bardzo mila atmosfera, lekarz godny zaufania i polecenia. Była to kolejna wizyta i z pewnością będę regularnie korzystać z usług dr Lorensa.
Lekarz bardzo dobrze tłumaczy zabiego jego efekty jak i możliwe skutki negatywne, posiada wiedze którą chętnie się dzieli odpowiadając na każde pytanie, sam zabieg wykonany w mojej ocenie bardzo dobrze, bez pośpiechu ( np w porównaniu do innej renomowanej kliniki w Krakowie gdzie wcześniej miałam zabieg botoks wszystko było na minuty i sekundy , w pośpiechu lekarki bo już czeka inny pacjent przez co uważam iż była to całkiem niefachowa obsługa, nastawione jedynie za zysk. ). Pana Piotra mogę z czystym sumieniem polecić.