Regulamin kuponów rabatowych

Kupony urodzinowe dla pacjentów gabinetu - wypełniacze, kwas hialuronowy, mezoterapia, kriolipoliza, osocze i inne

Od 1.10.2021 do odwołania gabinet medycyny estetycznej wprowadza kupony zniżkowe na zabiegi z okazji urodzin dla osób do których został wysłany kupon SMS lub e-mail). Osoby, które przynajmniej raz korzystały z usług naszego gabinetu otrzymają zniżkę 20 % na wybrane zabiegi w gabinecie. Zniżka będzie ważna od dnia otrzymania specjalnej wiadomości e-mail lub sms. Ważność zniżki skończy się 6 tygodni po dacie urodzin. Zniżka obowiązuje tylko na urodziny w roku w którym została wysłana wiadomość. Zniżka nie może być wykorzystana na urodziny w następnym roku (oraz kolejnych latach). Kupon nie może być przekazany innej osobie.

Na jakie zabiegi można wykorzystać rabat ?

Rabat nie może być wykorzystany na jakikolwiek zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Zniżka nie łączy się z innymi rabatami, promocjami lub pakietami zabiegów tzn. liczona jest od pełnej ceny zabiegu. Wyjątkiem od tej reguły są zabiegi: kriolipolizy i RF (rabat może być od ceny promocyjnej) . Rabat obowiązuje od pełnych cen na wypełniacze, mezoterapie, osocze, kwas hialuronowy, pilingi (więcej informacji pod nr tel. 696908928).  Tylko przypadku kriolipolizy i RF zniżka będzie obowiązywać od cen promocyjnych. Wizyta z zabiegiem musi odbyć się w terminie do 6 tygodni od daty urodzin. W przypadku przeniesienia wizyty na termin przekraczający 6 tygodni zniżka przepada, chyba że organizator akcji zdecyduje inaczej.

Wiadomość została wysyłana na podstawie zgody udzielonej podczas pierwszej wizyty w gabinecie. Zgoda dotyczy wysyłania informacji i przypomnień na temat wizyt, ofert i zabiegów w gabinecie Lorens&Lorens droga mailowa i sms.